SITE TRANSLATION

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

POČETNA

ISTOČNO SARAJEVO OPEN 2015 - REZULTATI

U sportskoj dvorani OŠ Aleksa Šantić u Vojkovićima je u subotu 24. 10. 2015 godine sve bilo u znaku ju jitsu sporta. 180 takmičara iz 24 kluba iz 5 zemalja se takmičilo u fer borbama. Svečanom otvaranju turnira su prisustvovali mnogi gosti iz svjieta sporta, politike, nevladinih organizacija, te privrednih subjekata sa područja Istočnog Sarajeva i Sarajeva. Veliko povjerenje našem klubu i samoj organizaciji je ukazano od strane potpredsjednika Svjetske Ju Jitsu Federacije gospodina Borisov Tome kao i predsjednika Ju jitsu Saveza Republike Srpske gospodina Jovičić Radislava. U svom obraćanju, oba predsjednika su ocijenili organizaciju turnira sa visokim ocjenama, te poželjeli takmičarima mnogo sportske sreće u ostatku takmičarske sezone. Turnir je svečano otvoren od strane načelnika opštine Istočno Novo Sarajevo gospodina Ćosić Ljubiše koji je poželio dobrodošlicu svim gostima u naš grad uz iskrene čestitke organizatoru na uloženom trudu. U sklopu našeg turnira je održano i 2. kolo Jadranske Ju Jitsu Lige kojom prilikom su se nadmetali takmičari iz 5 ekipa u veoma kvalitetnim borbe.

m4pubwvitxcwdcln7l0c 

Najperspektivnija takmičarka turnira je Kristina Savić iz JJK Jedinstvo Doboj.

Najperspektivniji takmičar turnira je Bunić Sergej iz JJK Minotaur Banja Luka.

Najbolja takmičarka turnira je Nataša Bende iz JJK ADK Maribor Slovenija.

Najbolji takmičar turnira je Nikola Trajković iz JJK NIF Aleksinac Srbija.

Ukupan plasman ISTOČNO SARAJEVO OPEN 2015:

  1. Mjesto Ju jitsu SLAVIJA Istočno Sarajevo sa 160 osvojenih bodova
  2. Mjesto Jedinstvo Doboj sa 151 osvojenim bodom
  3. Mjesto Ipon Modriča sa 81 osvojenim bodom.

Takmičari našeg kluba su osvojili ukupno 25 medalja, i to 11 zlatnih, 6 srebrenih i 8 bronzanih.

Nakon uspješnog vikenda u našem gradu takmičari Ju Jitsu kluba Slavija 7. novembra putuju u Skoplje, gdje će nastupati na međunarodnom turniru Skoplje OPEN 2015.

Ju jitsu klub Slavija se zahvaljuje prijateljima kluba na nesebičnoj pomoći i to:

Gospodinu Lužajić Dejanu, Sportskoj kladionici Sport Plus, Sportskoj kladionici Bet Live, Jedinici za Specijalnu Podršku SIPA-e, Opštini Istočno Novo Sarajevo, USAID-u i PRO Budućnosti, YUHOR Istočno Sarajevo, Banjalučkoj Pivari, gospodinu Srefanu Papazu, RTRS-u, Media Marketu, gospođi Miri Kostović, pekari Zlatno Zrno Istočno Sarajevo, VIK Istočno Sarajevo, Džudo klubu Rajko Kušić Pale, Džudo klubu Slavija Istočno Sarajevo, Turističkoj organizaciji grada Istočno Sarajevo.

 

Rezultati (PDF):

Klubovi

Kategorije